Yaz Okulu Kesin Kayıt Duyurusu

Yaz okulu kesin kayıtları 11.06.2018 (Pazartesi) – 20.06.2018 (Çarşamba) tarihleri arasında Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden online olarak yapılacaktır. Yaz okulu kesin kayıtlarında takip edilecek adımlar şu şekildedir:

1- Öğrencilerimiz OBS sistemi üzerinden derslerini (ilan edilecek ders programından bakarak ders çakışması olmayacak şekilde) seçtikten sonra yansıyan ücreti Vakıfbank şubelerine öğrenci numarasıyla yatıracaklardır
(Ders kesinleştirme işlemi ödeme yapıldıktan yaklaşık 1 saat sonra  yapılabilecektir). 

Ders kaydı, danışmanın onayından sonra tamamlanmış olacaktır. Öğrencilerimizin ders kaydı ve danışman onayını sistemlerinden takip etmekle sorumlu olduklarını unutmamaları gerekmektedir.

2- 21-22 Haziran 2018 tarihlerinde ders ekle – çıkar işlemleri yapılacak ve açılmayan dersler için ücret iade talepleri alınacaktır.

3-Yaz okulunda açılacak derslerin listesi, ücretler ve ders programı, kesin kayıtların başlaması ile beraber OBS ve www.iibf.aku.edu.tr adreslerinden ilan edilecektir. Öğrencilerimizin bu suretle her iki platformu sıklıkla takip etmeleri önerilmektedir.

4- Yaz okulu dersleri 25 Haziran 2018 Pazartesi günü başlayacaktır.

5- 21 Haziran 2018’deki Tek Ders Sınavında başarısız olan öğrenciler için yaz okulu kayıt hakkı tanınacaktır.